podziękowania

DZIĘKUJEMY

 

Dziękujemy Wam nasze drogie dzieci, za waszą pasję i chęć do nauki ciągle czegoś nowego. Wiemy, że nie zawsze chciało się wam iść na trening, wstać o 5 rano – kiedy wasi koledzy jeszcze spali, czy zaraz po lekcjach trenować. Ale to dzięki Wam i dla Was ten klub istnieje. Nagrodą dla Was są wspaniałe wyniki, które osiągacie. Wypocznijcie więc w czasie tych wakacji najlepiej jak potraficie, a w sierpniu widzimy się na obozie.

Dziękujemy również wszystkim rodzicom, za waszą miłość do dzieci i zaangażowanie
w działalność klubu. Nie ukrywamy, iż ten rok był niejako rokiem próby czy klub da radę się utrzymać. To dzięki Wam mieliśmy o co walczyć – dla Waszych dzieci.

Dziękujemy również z całego serca trenerom – Panu Robertowi i Pani Kamili – za Wasz trud
i zaangażowanie. Gdyby nie Wy dzieciaki z pewnością przestałyby pływać. Wiemy, że nie zawsze świeciło słońce, nie wszystkie nasze decyzje były po Waszej myśli, lecz zawsze jakoś się dogadywaliśmy i z sukcesem zakończyliśmy sezon pływacki. Myślimy, że wszyscy widzą z jaką pasją przychodzicie na treningi, jak cieszycie się z sukcesów swoich podopiecznych, jak pocieszacie, gdy zdarzy się coś niemiłego. Za to wszystko jesteśmy Wam wdzięczni i bez obaw powierzamy Wam nasze pociechy. Gratulujemy ogromnych sukcesów.

 

Zarząd UKS ALIGATOR Gorzyce